Služby

Služby Dronem

Natáčíme videa a pořizujeme fotografie. Natočení svatby.
Drony využíváme také k mapování terénu s povolením od Úřadu pro civilní letectví.
Přeměňte obyčejné záběry na dech beroucí komerční snímky s 4K leteckým videem.
LETECKÉ FOTOGRAFIE
Ptačí perspektiva otevírá zcela nový pohled na svět. Chtěl bys mít jedinečnou fotografii Tvého oblíbeného místa? Nabízíme fotografie z výšky včetně 360° fotek a panoramat, vše v rozlišení až 48Mpx s možností HDR snímků.
Letecké snímkování dronem. Dron používáme k mapování rozsáhlých uzemí a pro tvorbu 3D modelů. Vysoký stupeň automatizace umožňuje přesné plánování letu a zpracování pořízených dat. Oproti klasickým metodám nabízí úsporu času i nákladů.
AKCE S DRONEM
Přál bys si záběry velké plochy, kterou nepojmeš klasickou kamerou? Na základě tvého požadavků natočíme propagační video, upomínkové video ze svatby, nebo cokoliv netradičního.
PRŮMYSL
Naše služby v oboru dronů poskytnou zkušeného pilota UAV, který poskytne data, fotografie a krátká videa.
TERMOVIZE
Termovize se používá k detekci tepelného selhání v budovách, solárních panelech, elektrického vedení vysokého napětí, parovodů a dalších technologií. Termovizní inspekční služby pomáhají investorům, společnostem, či developerům v rozhodování při koupi, pronájmu, prodeji, či správě nemovitostí.
POSTPRODUKCE
Finální úprava surového materiálu je pro nás samozřejmostí. Natočená videa sestříháme a podbarvíme hudbou, fotografie upravíme a provedeme základní korekci barev. Na základě tvé představy zpracujeme vše na míru tak, abys byl s výsledkem maximálně spokojeni.
INSPEKCE BUDOV
Bojíš se, aby nespadl tvůj dům, zahradní chata? Pak máme nabídku i pro tebe. Provádíme přelety nad stavebními objekty za účelem zjištění jejich aktuálního stavu.

Soukromé večírky,
Obřady, svatby

Velmi oblíbené je natáčení svatebního místa v rámci obřadu jako je altánek, louka, zámek, hrad nebo vodní plocha.
svatby-dronprofi.eu
letecké foto dronem-dronprofi.eu

Cestovní vlogy,
Reklamy a videa

Unikátní pohled z ptačí perspektivy

Místa,
Koncerty, festivaly

Dron může vypomáhat s objekty na jevišti
Místa, Koncerty, festivaly-dronprofi.eu

K dosažení nejlepších výsledků používáme drony s HD kamerou

Dech beroucí komerční snímky s 4K leteckým videem
LETECKÁ FOTOGRAFIE
Ptačí perspektiva otevírá zcela nový pohled na svět. Chtěl byst mít jedinečnou fotografii tvého oblíbeného místa? Nabízíme fotografie z výšky včetně 360° fotek a panoramat, vše v rozlišení až 48Mpx s možností HDR snímků.
PANORAMA
Panoramatické nebo 360° fotografie.
dron-dronprofi.eu
POSTPRODUKCE
Profesionální střih videa, úprava fotografií, snímky z termokamery, vizualizace apod.
Na základě tvé představy zpracujeme vše na míru tak, abys byl s výsledkem maximálně spokojeni.
PRŮZKUM DRONEM
Pro sledování terénu, jako ochrana před požáry a v případě potřeby pro rychlé hlášení kolizí. Ať už potřebuješ ohlídat stavby, velké sklady, nebo monitorovat pohyb osob v areálu, natáčení a ostraha objektů dronem je sázka na jistotu. Z přeletu je možné pořídit fotodokumentaci, fotografie a videa.